Помер батько пів року тому, я не знав, що треба було йти до нотаріуса протягом 6 місяців. Зараз строк сплив. Чи можна ще оформити спадщину чи вже все втрачено?
Не все втрачено. Пропущений строк можна поновити через суд, якщо причини були поважні, або за згодою інших спадкоємців. Головне діяти швидко. Ми відновлювали строк через суд за допомогою юристів АО «Захист» — вийшло отримати спадщину.